sobota, 17 września 2011

Powitalny

Niniejszym chciałabym się przywitać z wszystkimi, których los jakimś cudem skieruje w to akurat miejsce. Od roku już, albo i dłużej, odwiedzam blogi o tematyce wnętrzarskiej i rękodzielniczej. Nie mniej czasu upłynęło od kiedy sama zaczęłam tworzyć. Ale oczywiście siedzący we mnie skrzacik zasiał z miejsca we mnie ziarno niepewności – przecież moje wytworki nie są nawet w połowie tak piękne, jak te prezentowane na innych blogach! Przecież moje decopage’owe butelki są proste, a pudełka jakieś takie bez polotu… Ale koniec z tym! Mimo, że skrzacik ciągle gdzieś tam siedzi i szepcze cichutko, postanowiłam wreszcie podzielić się publicznie tym, co robię, co sprawia mi przyjemność i – przyznam szczerze, nawet mimo wielu niepowodzeń – ogromną satysfakcję. Z góry proszę o wyrozumiałość, bo to moje pierwsze kroki z tak zaawansowanym informatycznie świecie  Te wszystkie html-e i url to dla mnie czarna magia, nie wspominając już o blogowym savoir vivre, tych wszystkich candy itp. Tzn. wiem, że coś takiego jest i w ogóle, a jeszcze tego nie rozpracowałam.
Żeby nie było tak sucho i bez zdjęcia, zacznę od haftu, bo to były moje rękodzielnicze początki. Hy-hym, dawno, dawno temu… (jakieś 6 albo 7 lat):

4 komentarze:

 1. HEj Petra!
  Dziękuję za komentarz na moim blogu:)
  Postaram się wytłumaczyć jak dodać info o candy w pasku bocznym.
  Na zdjęciu z candy klikasz prawym przyciskiem myszy i wybierasz 'kopiuj adres obrazka'
  Na swoim pulpicie nawigacyjnym wchodzisz w 'projekt' - 'dodaj gadżet' i wybierasz 'zdjęcie'
  Skopiowany adres obrazka wklejasz w pole 'obraz z internetu' a w polu 'link' wklejasz skopiowany adres do strony z candy.
  Na koniec już tylko 'zapisz' i gotowe!
  Mam nadzieję, że jasno to wytłumaczyłam.
  Powodzenia!
  I miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Cię Petra i witam w blogowym świecie.
  Piękny ten haft, pewnie jeszcze nie raz nas zaskoczysz mnóstwem prac

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeglądam Twój blog i widzę, że tworzysz przecudowne rzeczy. bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zaczyna się ciekawie :)
  lecę oglądac dalej :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)