wtorek, 25 sierpnia 2015

Anioły i kartki

W minioną niedzielę moja Mama miała urodziny. Z tej okazji zrobiłam dla niej oczywiście kartkę. 


Ale kartka sama w sobie, to mało dla tak wyjątkowej osoby. Dlatego postanowiłam coś dla niej zmalować. Od jakiegoś czasu chodziła za mną deska. Chodziła i tłukła po głowie dopominając się o uwagę. Jako, że farby już miałam wyciągnięte przy okazji innego, że tak to górnolotnie nazwę, projektu, to nie czekałam długo na zapalenie się żaróweczki nad głową. Tak powstał anioł.


Dziełem sztuki to nie jest, obok obrazu to nawet nie leżało, a ze mnie taka malarka, jak z koziej dupy trąbka, ale aniołek jest. Spróbowałam, namalowałam i chciałabym powiedzieć, że więcej grzechu nie popełnię, ale niestety obiecałam Cioci przynajmniej jednego jeszcze anioła... Całość zdaje się ratować delikatny dekupaż z konwalii. Tak sobie myślę, że jak Łucja rok temu nabazgrała dla mnie laurkę, to do tej pory wisi na lodówce. Moja Mama pewnie, jak i ja na rysunki swojej Córeczki, będzie patrzała na tego aniołka jak na najpiękniejsze obrazy w Luwrze. 


Mamo, z tego miejsca jeszcze raz składam Ci najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, stu lat w zdrowiu i spełnienia wszystkich marzeń!

5 komentarzy:

 1. i to była właśnie pierwsza myśl jak przyszła mi do głowy... że dla Twojej mamy fakt iż Ty to zrobiłaś - sama - specjalnie dla niej - sprawi, że to będzie najpiękniejszy i najcenniejszy obraz na świecie...
  I ja pozwolę sobie do życzeń dołączyć...
  Niech Mama w zdrowiu i w szczęściu żyje lat wiele
  Niech Mama radość odnajduje każdego dnia
  I oby się Mamie marzenia spełniły
  Uściski zasyłam i Tobie i Mamie ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem przekonana, że mama będzie zachwycona! Anioł to anioł! Jest wykonany przez Ciebie i to jest najpiękniejszym prezentem:) Wszystkiego dobrego dla Twojej Mamy:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. liczy się prezent od serca wiec spoko luz Kochana mam zawsze bedzie zadowolona , a jak kocha anioły to podwójnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najważniejsze są prezenty te od serca.. własnoręcznie wykonane :o)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem co Ty chcesz od tego anioła, jest bardzo ładny. ja szczerze mówiąc w życiu nie namalowałabym tak ładnie niczego poza kwiatkiem z czterema płatkami. Domyślam się, że Twój prezent ma wszystkie inne prezenty pod sobą, jest piękny i prosto z serca. kartka też śliczna!!!Dołączam się do życzeń dla Twojej Mamy :)

  buziaki

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)