wtorek, 7 czerwca 2016

Niebieskie migdały i wyniki candy

Eh, znowu czas mi ucieka w zastraszającym tempie! Muszę chyba wcześniej wstawać, zapodawać sobie dożylnie kofeinę, żeby nie zasnąć na stojąco... Przecież dawałam radę, jak Łucja była młodsza i budziła nas o piątej rano. Wspaniale było oglądać wschody słońca. Podsycam tlącą się we mnie iskierkę motywacji i pasji. Dmucham delikatnie, by z żaru wybuchł ogień.
Tymczasem pokażę Wam dwie karteczki, które zrobiłam niedawno. Obie w tonacji pięknych błękitów.  
Pierwsza powstała dla koleżanki z pracy. Pani Ania - wspaniała kobieta, dzięki której mieliśmy co miesiąc wypłatę na czas - odchodziła na emeryturę. Postanowiłam więc zrobić dla niej kartkę z tej okazji. Jest wieża Eiffla symbolizująca podróże, jest błękit symbolizujący bezkresne niebo. Generalnie energia! Nie chciałam wplatać w tą kartkę motków wełny, szydełka i ciepłych kapci. Pani Ania nie pasuje mi do stereotypowej emerytki. Oto efekty:Kolejna kartka powstała na ślub mojej kuzynki, Moniki i jej już-męża, Rafała. Miało być elegancko i chyba wyszło dobrze. Muszę Wam powiedzieć, że na prawdę dawno temu nie widziałam tak zakochanych w sobie ludzi. Na ślubie wyglądali pięknie, w trakcie wesela wyglądali, jakby świata poza sobą nie widzieli. Wspaniale się z Michałem bawiliśmy, bo entuzjazm młodej pary udzielił się i nam. 
***

A na koniec, z małym opóźnieniem, wyniki mojego majowego candy. Tym razem maszyną losującą był mój szanowny Małżonek. Otóż wypisałam na kartce wszystkie zgłoszenia i potem, z zaskoczenia, kazałam Michałowi podać numer od 1 do 38. Padło na 17 (czyżby w nawiązaniu do dnia moich urodzin?). Zwycięzca to:

Dobranocne Twory

Serdecznie gratuluję i proszę o dane do wysyłki. 
Dziękuję wszystkim uczestnikom za zabawę. Pewnie na jesień przygotuję kolejny konkurs. Jak zwykle poproszę o coś specjalnego moją Mamę. Na pewno wypatrzy same wspaniałości na Wyspach. Czuwajcie więc! Wrzesień się zbliża! 
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i ślę po łączach moc pozytywnej energii! 

13 komentarzy:

 1. O matko to ja !! Wygrałam, pierwszy raz wygrałam candy !!! I do tego takie cudowne nagrody !!! Bardzo, bardzo dziękuję, ale się cieszę. Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Stworzyłaś świetne karteczki. Tylko nudni ludzie nudzą się na emeryturze;-)Podoba mi sie para młoda na ślubnej kartce.
  Gratuluję wylosowanej !

  OdpowiedzUsuń
 3. Błękity to zdecydowanie mój klimat. A na emeryturę to chętnie bym już poszła. Bo w końcu miałabym czas tylko dla siebie i karteczki cudne dostałabym :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję zwycięzcy ,super nagrody, karteczki śliczne, nie wiem jak na emeryturze mozna się nudzić(sama dostaję to pytanie od pracujących).

  OdpowiedzUsuń
 5. Kartka z okazji przejścia na emeryturę- piękna, na pewno sprawiłaś nią ogromną radość :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję zwyciężczyni:)Tobie dziękuję za zabawę,czekam na kolejną:))Piękne karteczki zrobiłaś :)
  Pozdrawiam*

  OdpowiedzUsuń
 7. myślę że jest w tym prawdy dużo że życie zaczyna się na emeryturze ... tyle się ma czasu - tyle można robić :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Moje serdecznie gratulacje dla zwyciężczyni :)
  Miłego popołudnia, Marta

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje dla szczęściary!
  A Tobie gratuluję udanych kartek:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja się zastanawiam jak to możliwe, że znam mistrzynię od robienia kartek? Obydwie są świetne, w życiu nie zaprojektowałabym czegoś tak fajnego. Przechodzisz samą siebie, ja jestem szczerze zachwycona.
  Gratuluje wygranej :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ewelinko, chylę czoła...Kartki są dopracowane i ładne. Bardzo, bardzo podoba mi się motyw młodej pary, prosta kreska, a efekt piękny.
  Nie martw się, czas nas wszystkich goni;)
  Pozdrowienia ślę:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Karki piękne - i gratuluję zwycięzcy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)