niedziela, 13 grudnia 2015

Zima, zima, zima...

...a tu zimy ni ma... 

A jak się nie ma, co się lubi, to się lubi. co się ma! Świąteczny klimat bez śniegu? Nie ma mowy! Kiedy zobaczyłam pomysł na zimowe ozdobienie okna u Anity z bloga Anita się nudzi, postanowiłam zrobić coś podobnego w pokoju Łucji. Nie ma tam miejsca na choinkę, czy inne takie. Przyprószone śniegiem domki na szkle były więc strzałem w dziesiątkę. Zajęło mi to może pół godziny. Efekt jest świetny! Że tak skromnie powiem. Najważniejsze, że Łucji się podoba.


Do stworzenia zimowego krajobrazu posłużył mi też kartonik po zestawie kosmetyków. Od razu pomyślałam, że zrobię w nim coś podobnego. Efekt zawdzięczam w dużej mierze szczęściu. Wykorzystałam kartki starej książki, kawałki koronek, konturówkę, zakupiony dawno temu szablon i sztuczny śnieg. Czy Wy też macie tak nieraz, że uda się Wam coś zrobić zupełnie przypadkiem i rezultat jest jeszcze lepszy od zamierzonego? 

Miłego niedzielnego popołudnia Wam życzę! 

10 komentarzy:

 1. Fajne dekoracje wprawiające w nastrój, którego nie ma z powodu braku śniegu.

  OdpowiedzUsuń
 2. No? I kto powiedział, że nie można mieć własnego osobistego śniegu za oknem, gdy na dworze zamiast zimy - deszczowa jesień?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś niezwykle kreatywną osobą, z dużą wyobraźnią i tonami miłości do dziecka. Pięknie się czyta to, co piszesz:) Dobrych dni:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super klimat. Śnieżny krajobraz okienny jest prześliczny i obrazek też mi się bardzo spodobał:)
  Pozdrowienia:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Domki wyszły bardzo fajnie, jak zobaczyłam zdjęcie miniaturkowe to pomyślałam, że to jakaś reklama. Nie dziwię się, że Łucja jest taka zadowolona, ja tez bym była i prawdę mówiąc a raczej pisząc to tak sobie pomyślałam o moim kuchennym oknie. Nie wiem jeszcze czy zrobię te dekorację ale jeśli nie w tym roku i nie w tym oknie to może w przyszłym... :) zmykam do poprzedniego posta bo znowu narobiłam sobie zaległości. Odezwę się później w mailu, pa

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale fajny pomysł z tym malowaniem domków :-)
  zwłaszcza, że to może być jedyny śnieg w tym miesiącu :-)
  Buziaki Dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 7. Mego pomysł i efekt świetny :)
  Pozdrawiam, M.

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny pomysł. Domki i zasłonki w chmurki super współgrają :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny pomysł. Jak kupię sztuczny śnieg, zrobię podobny.
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 10. Popieram każdą taką inicjatywę ręcznego robienia ozdób:) super! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)