czwartek, 12 czerwca 2014

Serduszkowe zawieszki


Czerwiec w pełni. Całe popołudnia spędzamy z Łucją na zabawie, czy to na ogródku u Teściów, czy to w piaskownicy, czy – wobec kapryśnej pogody – po prostu w domu. Wieczorami siadam do swoich robótek. Ostatnio pochłaniają mnie dwa rodzaje rękodzieła – szycie i kartki. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku ciągle się uczę, ale satysfakcję mam ogromną. Ostatnio nawet podwinęłam Mężowi spodnie! Banał, powiecie, ale do tej pory zawsze prosił Babcię, albo Ciocię, a teraz mogę to zrobić sama! To dla mnie bardzo ważne, nawet jeśli to najprostsza rzecz na świecie. Bo to tak, jakbym ja prosiła Teścia na przykład żeby mi wywiercił otwór w ścianie. Są po prostu rzeczy, które małżonkowie powinni dla siebie robić i ja za takowe w naszym przypadku uważam podwijanie spodni. Możecie mnie wyzywać od kur domowych, ale co ja zrobię, że lubię dbać o Męża? A że mogę liczyć na wzajemność, to sprawia mi to podwójną przyjemność. Ale dość o małżeńskich obowiązkach. Dziś chciałam Wam pokazać serduszka z lawendową wkładką, które uszyłam niedawno. Beżowe powędrowało do blogowo-archiwalnej koleżanki Ani. Dwa białe były nagrodami w moim majowym candy. We wszystkich przypadkach transfer wykonałam za pomocą napracowanki. Zapraszam do obejrzenia kilku fotek!


Do zobaczenia wkrótce!

14 komentarzy:

 1. piękne te serduszka, pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro takie pokłady małżeńskiej miłości w waszych sercach to i przywieszki serduszka musiały wyjść pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. serduszka jak aniołki, zawsze są aktualne! chyba nigdy mi się nie znudza, Twoje są urocze, beżowe wprost prześliczne.

  co do obowiązków malżeńskich to mamy takie samo zdanie, na szczęście niektór czynności nie sa wyłącznie obowiązkami :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne serducha- takie kocham Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale cudne serducha !! Zauroczylam sie nimi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana mam pytanie czy naprasowanka była do druku atramentowego czy laserowego?

  OdpowiedzUsuń
 7. i dumnie to serducho wisi nad moim biurkiem ;) koleżanka archiwalna Ania ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ładne zawieszki. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo sympatycznie wyglądają te serduszka:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)