poniedziałek, 25 listopada 2013

Dzień pluszowego misia


Dziś wyjątkowy dzień dla wszystkich Dzieci. Święto mają bowiem ich Przytulanki, często najlepsi przyjaciele. W wielu żłobkach i przedszkolach dzień ten jest obchodzony wyjątkowo uroczyście. U Łucji na przykład każde dziecko miało przynieść swojego pluszaka. Rano przed drzwiami wszyscy mogli przytulić się do wielkiego misia, który radośnie machał łapką i pozdrawiał maluchy. Postanowiłam, że Lucek będzie wyglądał wyjątkowo. Uszyłam jej zatem z polarku majteczki z ogonkiem i opaskę z uszkami. No bo w końcu to też taki nasz mały Misiaczek (już prawie roczny, 9-kilowy).
Wiecie, jaki mam stosunek do pokazywania zdjęć dzieci w Internecie. Tym razem musiałam jednak trochę nagiąć swoje zasady, bo „kostium” po prostu sobie leżąc nie prezentuje się nawet w połowie tak dobrze, jak na modelce. Tak więc na fotkach możecie zobaczyć tył mojego kochanego szkraba. Prawda, że jest już duża?
Dziś żegnam się już z Wami życząc wszystkim miłego wieczoru i całego tygodnia!

12 komentarzy:

 1. Ślicznego masz misiaczka! Słodziak z Łucji:)

  OdpowiedzUsuń
 2. widzę, że mamy podobny stosunek co fotek dzieci w sieci :) ale fakt modeleczka pięknie prezentuje strój - no i jakby stała przodem nie widzielibyśmy jej ślicznego ogonka :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet nie wiedziałąm ,ze jest takie swięto ! a misia masz rozkosznego taki do przytulania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny misiaczek:) a co do pokazywania zdjęć dzieci, myślę podobnie. Zdjęcie misiowego tyłeczka nie narusza tych zasad:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Misiowy komplecik uroczy jak sama modelka :) Ja również nie wiedziałam, że jest takie święto :) Pozdrawiam :) K.

  OdpowiedzUsuń
 6. Słodziak z tego Twojego misia :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Najważniejsze, że pieknej twarzyczki nie widać ;)
  Piękny kąplecik, na prawdę słodko w nim wygląda :)
  Buźka !

  OdpowiedzUsuń
 8. śliczny misiaczek nawet tylko od tyłu
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 9. Candy w Alei Inspiracji wciąż trwa. Zapraszam gorąco do udziału. Do wygrania duuużo serwetek oraz przedmioty do zdobienia. http://alejainspiracji.blogspot.com/2013/11/candy-w-alei-inspiracji-10000-odwiedzin.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)