poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Kartki dla dzieci

Wiecie, co Petra robi o jedenastej w nocy? Tłucze młotkiem kończąc pewien bardzo ważny projekt... Mam nadzieję, że żaden sąsiad nie zadzwonił na policję i zaraz mi nie zapuka nikt do drzwi. Bo młotek jest okej, ale już szczekająca Fretka potrafi obudzić pół bloku. 
Jako, że skończyłam dziś wiele mających dla mnie ogromne znaczenie drobiazgów, postanowiłam jeszcze szybko wrzucić coś tutaj. Poniższe kartki zrobiłam w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, a wyróżnia je temat - dzieciaczki. Okazje są różne - od przyjścia na świat po urodziny. Jestem na siebie przy okazji wściekła, bo okazało się, że wiele kartek, nie tylko tych dziecięcych, rozdałam, zanim zdążyłam zrobić zdjęcia. Najczęściej były to karnety, z których byłam wyjątkowo dumna... Może dlatego chciałam, aby jak najszybciej trafiły do nowych właścicieli... Nie ma co jednak płakać nad rozlanym mlekiem. Oto kartki dla najważniejszych osób na świecie!
7 komentarzy:

 1. te karteczki są prześliczne, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne karteczki. Bardzo spodobały mi się te z pojazdami. I guziczki, i oczka pasują jak ulał:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karteczki są świetne, najbardziej mnie zachwycił pomysł wykorzystania plastikowych oczu na kółka. Kobieto, jaka Ty jesteś kreatywna!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartki dla dzieciaków są zawsze takie urocze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne karteczki!Własnoręcznie zrobione,a to najważniejsze!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)