sobota, 3 stycznia 2015

Spóźnialska


Pełno wszędzie podsumowań i planów. Szczerze Wam powiem, że pomimo tego, że sylwestrowa impreza odbyła się w naszym domu, to jakoś nie zauważyłam nadejścia Nowego Roku. Albo zauważyłam, ale nie do końca zarejestrowałam. Nie chcę robić rachunku sumienia, ani patrzeć w przeszłość. Miniony rok był po wieloma względami wyjątkowy, ale też pełen sprzeczności i paradoksów. Gdyby nie jedno jedyne wydarzenie mogłabym go zaliczyć chyba do najlepszych w życiu. Bo czy inaczej mogłabym nazwać rok, w którym – po prawie 30 latach życia – stwierdziłam, że jestem na właściwym miejscu? Na ten obecny nie robię dużo planów. Może poza podróżą życia i zrobieniem Łucji kompleksowych badań. Może poza byciem jeszcze lepszą żoną i matką. Nie chcę zrzucać tych 5 kilogramów (choć może by się przydało), nie chcę się zmieniać, a tylko samodoskonalić, doświadczać, uczyć się – ewoluować. Pewnie szczęściem nie powinno się chwalić, bo cudze szczęście budzi zazdrość, ale jeśli 10 osób zgrzytnie zębami z zawiścią, a choćby jedna się zmotywuje do zmiany podejścia do życia, to warto. Bo szczęście nie przychodzi samo. To wypadkowa spotkania odpowiednich osób (tak, tak, Misiu, to o Tobie) i ciężkiej pracy. Przede wszystkim pracy nad sobą, ustalenia priorytetów, dążenia do realizacji marzeń. I tego Wam życzę – oby w tym roku wszystkie szklanki były do połowy pełne!

12 komentarzy:

 1. Bo w tym wszystkim to najważniejsze być sobą;)

  OdpowiedzUsuń
 2. szczęścia szczęścia i na dokładkę jeszcze zdrowia:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszytskiego dobrego w Nowym Roku i realizacji planów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny wpis, piękne życzenia, oby się spełniły:) Dla Ciebie i Twojej rodziny zdrowia, radości i duuuuuuuuuużo miłości!

  OdpowiedzUsuń
 5. samych dobrych chwil w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę Ci wszelkiej pomyślności w Nowym Roku !!! Zdrowia, uśmiechu oraz spełnienia marzeń !

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Tobie wszystkiego naj :) Niech to będzie cudny rok :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Najlepszego z najlepszych !!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ale to bardzo się cieszę, że nie chcesz się zmienić, zmartwiłabym się gdybyś miała takie plany. Życzę Ci żebys nadal była taką fajną pełną energii i kreatywną babeczka, to że jestes super mamą wiem na pewno, że super żoną - tego sie domyślam. Poza tym z całego serca Ci życzę podróży życia i żeby wokół Coebie byli życzliwi ludzie.Z najlepszymi życzeniami w Nowym Roku, Ania

  OdpowiedzUsuń
 11. Samych szczęśliwych dni w Nowym Roku :):)

  OdpowiedzUsuń
 12. Tobie także życzę dobrego, radosnego, najpiękniejszego z najpiękniejszych i pełnego dobrych dat 2015 roku:-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)